Reference

co říkají klienti

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala paní Ivě.


Její neuvěřitelně citlivý přístup člověku pomáhá naprosto se uvolnit a nebát se mluvit o všech problémech a trápeních, se kterými si sám již rady neví.


Téměř nelze slovy popsat, kolik pozitivní energie jsem během sezení cítila.


Na konci jsem byla uvolněná, spokojená a stejně tomu bylo i druhý den ráno. Určitě to nebylo naposledy, co jsem paní Ivu navštívila a všem sezení vřele doporučuji.


Alena D.

S kineziologií, jsem se setkala u paní Ivanky jako s mou první zkušeností. Po necelém dvouhodinovém povídání, které bylo nabité emocemi, slzami, smíchem, a překvapujícími informacemi, jsem odjížděla uvolněná, jakoby ze mě spadl kámen, a plná dojmů.


Před příchodem, jsem neměla nastavené priority problémů, co vlastně vše chci řešit. Měla jsem toho hodně na srdci, ale nevěděla jsem kde začít. Paní Ivanka, rychlým testem a svou profesionalitou v oboru, určila, co si tělo samo řeklo, že chce řešit. Neskutečné, vystihla to přesně.


Postupně avšak poměrně rychle, jsme se dostaly k jádru jednoho a potom dalšího a dalšího problému. Paní Ivanka problém rozklíčovala a blok odstranila novou představou. Celý proces mě ohromně nadchl, a navíc jsem si uvědomila tolika momentů kolem mě, mých dětí, mých rodičů, jako nikdy před tím v tak krátkém čase ! Kdyby mé tělo dovolilo více, určitě bych ten den chtěla pokračovat víc a víc.


Bylo to krásné setkání s tolik zkušenou a velmi příjemnou paní, mohu určitě doporučit.


Irena F.

Milá, vážená, jedinečná a zkrátka "naše" paní Popová,


skutečně srdečně děkuji za tolik posunující setkání s Vámi.


Nevěděla jsem, co mne u Vás může čekat, intuitivně jsem se rozhodla příliš se neinformovat v metodě, kterou v rámci terapie využíváte - nějak jsem měla potřebu nechat ostatní asi na osudu - na samotném okamžiku..nemít dogmata, očekávání... kontaktovala jsem Vás díky doporučení, které bylo vskutku autentické - vím, že nelze před "problémy" utíkat, čekat na zázraky závislé na počasí či tom s jakou náladou se ostatní probudí - vím, že to štěstí a důvěra v život a celý vesmír je jen v nás. A tuto víru musíme sami v sobě objevovat a živit - osvobodit zejména sebe od výčitek, strachů a jiných zjednodušujících a mylných výhybek za zodpovědnost za naše osudy, radost, plynutí, smíření a klid...


Věřím na psychosomatiku a nejsem zastánce léčby pilulemi na štěstí. Čtu dnes tolik populární "rady na domácí štěstí" - jejich aplikace je však nejistá. Vím, že veškerý léčebný systém mám však sama v sobě. Vy jste ho velice něžně, věcně, tolerantně a překvapivě jednoduše za mne vydloubla...PROSTĚ SE STALO. Tradá a najednouuu výsledek...téměř šokující:-) jsem na cestě...je to stále proces uvědomování, ale já vím již kudy vede cesta a kudy nevedla...OSVOBOZUJÍCÍ A FASCINUJÍCÍ JAK MOC POVZBUDIVÉ, NAPLŇUJÍCÍ A SEBEREGENERUJÍCÍ je právě odhalení jaksi "nás" v "nás".


Děkuji Vám - těším se na vše co přichází. Věděla jsem, že má smysl komplikovaně a ve stavu vyčerpání se hrkat za Vámi do Březnice. Všechno dává smysl...lhala bych, kdybych při stoupání po schodech k Vám neměla obavy - najednou to dolehlo...přišlo mi totiž už tehdy, jak kouzelná duše jste a jak silná, bála jsem se, jak to ta moje duše unese - zaváhala, ale odvážnému štěstí přeje a nyní se radostně ubírám s důvěrou v život dál po mé cestě - osvobozené od zátěží, které jsem nesla asi zbytečněji dlouho než bylo nutné...tím spíše vím, kudy moje cesta nevede:-)  

Tereza - ségra Báry:-)

Dobrý den paní Popová,


chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši pomoc při nesnázích. Odpoutat se od trápení nebylo vůbec lehké, ale díky Vám se mi to povedlo. Nebyla to první návštěva a myslím, že ani poslední, protože jestli se ještě někdy dostanu do tíživé situace, tak se na Vás ráda obrátím znovu. Patří Vám mé veliké díky


Marie Matoušková

Dobrý den,


chtěla bych říci, že návštěva u paní Popové byla úžasná. Přístup a poznání, co obnáší kineziologie v praxi, bylo neskutečně příjemné a velice poučné.  Můžu doporučit všem, kteří si nevědí rady jako já. Těším se na další návštěvu.  

Zdeňka Koštová

Dobrý den, milá paní Popová.


Je to trochu víc než rok, co jsem Vás navštívila s dcerou. Už dřív jsem u Vás byla, když mi Vás doporučila známá z práce, které jste před lety pomohla se synem. Už moje osobní návštěva u Vás mi otevřela oči a trochu mi pomohla zamyslet se nad příčinami mých problémů. Určitě bych potřebovala ještě několik návštěv u Vás, jen mi chybí odhodlání. Kromě toho, že jste mi pomáhala hledat a řešit příčiny mých osobních psychických potíží, bylo sezení u Vás velice a velice příjemné. Při povídání s Vámi jsem měla velice příjemný pocit, že mi někdo rozumí, že jen nemávnete rukou a neřeknete "No jo, ty toho naděláš. Všude je něco.", tak jako to dělá většina mých "kamarádů". Většina lidí, kterým jsem se snažila svěřit, mě "uzemnila" slovy "moc se ve všem hrabeš a rozebíráš, nech to bejt". U Vás se mi příjemně pobývalo a klábosilo a cítila jsem se velice dobře.  Vaším zájmem o mé problémy a mé myšlenkové pochody a dobře kladenými otázkami jsem si uvědomovala souvislosti mezi mými smutky, pocity, že za vše špatné a nepovedené nemůžu já, a nespokojeností se sebou samou a minulostí. A najednou jsem měla pocit, že mi dochází věci, které mě dřív ani nenapadly.


Proto jsem při problémech s pocity a strachem z pocitů naší mladší dcery ráda vyhledala Vaší pomoc. Její problém byl v tom, že měla strach z mnoha nevysvětlitelných věcí. Jsem moc ráda, že jsem Vás s dcerou mohla navštívit. Opět jsem se u Vás doma a ve Vaší přítomnosti cítila velice příjemně. Jen normálním a "zdánlivým tlacháním" jste dokázala navodit příjemnou a povídací atmosféru a nenápadně rozpovídat dceru o tom co jí trápí a proč a nač a od kdy. Vysvětlila jste jí nenápadně a odborně proč to tak má a co s tím má dělat. Myslím, že techniky a pomůcky, jako dýchání a oproštění od zlých myšlenek, které jste ji ukázala a naučila, používá dodnes, jen o tom nemluví.  Pomohlo to a říkala, že "divné" pocity má, ale že si s nimi umí poradit.


Vloni jsem Vám slíbila, že vám napíšu e-mail o tom, jaký mělo sezení u vás úspěch a jaké jsme měli výsledky a jaké jsme celkově měli pocity. Moc se omlouvám, že jsem nenapsala dříve, ale stejně jako mi chybí odhodlání na další návštěvu (přestože byla velice příjemná a pomohla nám), tak stejně mi chybí odhodlání napsat, protože mám strach, že nenajdu slova, která vyjádří to, co opravdu chci říct.


Určitě potkáváte plno lidí, a už je to déle, kdy jsme u vás byly, takže pochopím, že možná nebudete vědět.


Přesto, Vám moc a moc děkuji za pomoc mě i dceři, a moc a moc děkuji za úžasné prostředí, atmosféru, pohodu, ochotný a přátelský přístup. Opravdu jsem se ve vaší společnosti cítila dobře, příjemně, pochopená a nabitá velmi příjemnou a pozitivní energií.


Doufám, že se s Vámi ještě někdy uvidím. Byla bych moc ráda.


Ještě jednou za vše moc děkuji. Mějte se krásně a v novém roce přeji hodně zdraví Vám i všem vašim blízkým.

Kateřina Nová

K paní Popové jezdíme s dcerami na terapie již 3 rok. Naše problémy zahrnují dyslexii, dysgrafii a poměrně závažnou vadu řeči. Na základě této několikaleté zkušenosti mohu potvrdit, že metoda One Brain (odblokování) opravdu funguje. Vždy dojde k zásadnímu posunu a každý další školní rok zvládáme lépe a lépe (a to nejen po stránce učení, ale i sebejistoty a vyrovnanosti).


Nejde ovšem pouze o samotnou metodu, ale i o přístup paní Popové, která své klienty s pochopením vyslechne a svým vstřícným a citlivým přístupem jim pomůže projít (odblokovat) stresové zážitky a situace, které v sobě máme uložené.


Každý rodič ví, jaký je to pocit, když najdete někoho, kdo dokáže vašim dětem pomoci od problémů a starostí, které je trápí.

IvetaPraha

Ráda bych za naši rodinu poděkovala paní Ivaně Popové a zároveň doporučila všem, kdo mají jakýkoli problém ať rodinný, manželský, s dětmi, se školou nebo osobní, ať navštíví tuto milou paní, která má otevřenou, spřízněnou duši a ráda pomáhá lidem.


Vyzařuje z ní klid a pohoda a člověk se cítí v bezpečí a může se svěřit s čímkoli. Paní Popová pak s citem pomůže najít příčinu problému a následně ho vyřešit. Pomůže uzdravit dušičku a tím i tělo.


V dnešní době je dobré řešit problémy hned, dokud jsou „jen v hlavě“ než začnou ohrožovat náš zdravotní stav.


Děkujeme za rodinný přístup nejen paní Popové ale i jejímu manželovi.

manželé Forštovi

Nacházíte se v nelehké životní situaci? Máte pochybnosti?


Doporučuji Vám služby paní Ivany Popové. Jemným a citlivým přístupem Vás "provede" Vašimi vlastními pocity a myšlenkami. Navede Vás k zamyšlení nad činy a postoji, nad vztahovými problémy.


V dnešní uspěchané době s častými stresovými situacemi není nic neobvyklého služeb psychoterapeuta využít.


Velkou část svojí energie paní Ivana věnuje i práci s dětmi a výsledky její práce jsou dennodenně patrny na půdě základní školy v Březnici.


Ivanko, díky, že jsem Tě potkala.....

Iva C.Březnice

„Po počáteční nedůvěře a obavách, mě laskavost a pohodářství paní Popové připravily příjemné překvapení.


Paní Popová je výborná po lidské stránce i po té profesionální. ÚČINNĚ mi pomohla a řešila PŘÍČINU problémů.


Jednoduše, k věci a s nevtíravým optimismem a lidskostí. Bez omáčky co praví příručky a co by se mělo, či jak na věc hledí světoznámí psychologové. Jen vy a vaše cesta životem.“

Barbora Pánková

„Člověk si myslí, že všechny své životní situace zvládne řešit sám a pomoc nepotřebuje, teprve v momentě, kdy mu pod vlivem stresu z rozvodu, náročné puberty tvrdohlavé náctileté rebelky a mnoha dalšího, začne zdraví vypovídat službu, přemýšlí o tom, kde hledat kvalifikovaného odborníka, ke kterému navíc bude mít on sám i důvěru.


Já jsem pomoc našla v paní Popové, se kterou jsem velmi spokojená a mohu ji všem vřele doporučit, už po prvním sezení jsem změnila svůj původní názor, že odblokování nepotřebuji a nebudu mu přístupná, protože klid se kterým jsem poté odcházela a příval pozitivních událostí, které následovaly, mě utvrdil v tom, že mé rozhodnutí „jít do toho“, bylo správné.


Nyní jsem pravidelnou klientkou a děkuji za rady, pomoc, čas věnovaný mně a mé dceři, děkuji i za všechny ty chvíle, kdy odcházím lehká leč nabitá energií, se spokojeným úsměvem, čistou hlavou a šťastnou duší.“

Renata NedvědováBřeznice

„Paní Popová je psycholožkou na naší základní škole. Dcera měla problémy týkající školy.


Musím přiznat, že jsem nejprve váhala, zda k ní s dcerkou zajít, nakonec jsem se ale rozhodla a nelituji toho.


O tom, že to bylo správné rozhodnutí mě přesvědčil i fakt, že mi za to moje dcerka poděkovala a po čase chtěla návštěvu zopakovat. Což je, jak všechny mámy vědí, ten nejpřesvědčivější argument.“

Anonym(respektuji soukromí a děkuji za referenci)

„Na paní Popovou jsem dostala doporučení od několika osob nezávisle na sobě v průběhu asi tří let.


Zaujala mě především metoda kineziologie. A v období, když jsem měla velké problémy týkající se komplikované životní situace a následkem toho i zdravotního stavu, jsem se na ní obrátila poprvé. Je to zhruba rok. Od té doby k ní docházím víceméně pravidelně.


Vždy když cítím, že je ten pravý čas a tělo či duše potřebují něco „řešit“. Její milý a citlivý přístup a ovládání metody kineziologie mi pomáhají po stránce psychické i fyzické. Také si spoustu věcí uvědomím a mám sílu a chuť něco změnit/řešit.“

Anonym(respektuji soukromí a děkuji za referenci)

Ivanu Popovou jsem před několika lety potkala jako kolegyni na soukromé klinice.


Z vlastní zkušenosti mohu říct, že každý z nás občas řešíme těžké momenty v životě, ať už se to týká našeho zdraví, vztahů, rodiny, nebo peněz... Už několikrát jsem využila možnosti nabízené terapie u Ivany a vždy jsem byla velmi spokojená. Vyhovuje mi její laskavý a jemný způsob průběhu sezení, ulevilo se mi na těle i na duši a brzy jsem viděla další výsledky ve svém životě.


K terapeutce Ivaně Popové se vždy ráda sama vracím, navíc ji také s důvěrou doporučuji nejen svým přátelům, ale i klientům z mé akupunkturní praxe. Budu ráda, když Vám její služby pomohou také.

Iva Měsíčkováterapeutka čínské medicíny, Praha www.mesickova.cz

Práce školáka dysgrafika po terapii

Na kineziologii přivedlo naši rodinu nezdravé klima u nás doma, špatné vztahy v rodině a osobní problémy každého z nás.


Paní Mgr. Popová se nám několik návštěv individuálně věnovala, s každým osobně o problému pohovořila, příčiny našich problémů odblokovala. Musím uznat, že ač jsme každý jiný a mé 3 děti jsou v pubertálním věku, dokázala ke každému z nás najít tu správnou cestu, doplnit nám všem energii a srovnat myšlenky v hlavě.


Lépe se nám teď společně žije. Určitě si návštěvu v budoucnu zopakujeme.


Problémy jsou od toho, aby se řešily....Všem doporučujeme a děkujeme.

V. Ď.rodina z Kladna